szczere

opinie

Zobacz, jak mówią o nas nasi klienci, uczestnicy zajęć, kursów dla początkujących, warsztatów,
czy odbiorcy naszych treści na intagram czy youtube.

Mają świetny kontakt z uczestnikami kursu
Właśnie zakończyłam kurs jogi dla początkujących. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności prowadzących zajęcia. Mają świetny kontakt z uczestnikami kursu, w mega przystępny sposób tłumaczą i pokazują asany, a wszystko to przy odpowiedniej do zajęć muzyce, oświetleniu i… zapachu. Mega fajna szkoła jogi. Z czystym sumieniem polecam.
marta rozmund
4 marca 2020
Po 2 miesiącach praktykowania jogi czuje się zdecydowanie lepiej
Brałam udział w kursie jogi dla początkujących z którego jestem BAAAARDZO zadowolona. Świetnie prowadzone zajęcia, przemiłe osoby prowadzące które zawsze wprowadzają niesamowitą atmosferę na zajęciach nie tylko poprzez zapach, światło czy muzykę . Na zajęciach wszystko było dokładnie tłumaczone i prowadzone po kolei dzięki czemu co każde zajęcia osiągaliśmy coraz to wyższy level. Po 2 miesiącach praktykowania jogi czuje się zdecydowanie lepiej, rozciągnięcie ciała odczuwałam już po 4 zajęciach. Polecam wszystkim uczestnictwo w tych zajęciach i życzę powodzenie Kamilowi i Wiktorii. A teraz śmigam ćwiczyć psa z głowa dół!
kasia bartkiewicz
10 grudnia 2019
Są doskonali pod każdym względem
Są doskonali pod każdym względem. Zarażają pasją, zaangażowaniem i mają wielki szacunek dla praktykujących. Doceniają, zauważają i mobilizują. Robią to skutecznie i z ogromną kulturą. Kanał na You Tube Hello Yogi odkryłem podczas kwarantanny. Od tego momentu praktykuję codziennie i nie mam dość. Czekam na nowe filmiki z kolejnymi stopniami trudności. Dziś dziękuję za cenny i wyjątkowy czas.
witold kołodziejczyk
21 maja 2020
Mega zajęcia, super mili i profesjonalni prowadzący
Jestem bardzo kreatywna jeśli chodzi o wymyślanie powodów, żeby nie iść na zajęcia i na siłę mnie trzeba wyciągać z domu wieczorem, kiedy już z książką i kocykiem sobie siedzę. A tu… wow z taką chęcią chodziłam, że aż sama sobie się dziwię. Zawsze tylko odliczałam minuty do końca a tu wręcz przeciwnie byłam w szoku, że godzina tak krótko trwa. Mega zajęcia, super mili i profesjonalni prowadzący. Polecam bardzo bardzo!
Anka L
31 października 2019
Dokładnie i cierpliwie tłumaczą jak poprawnie wykonywać pozycje
Absolutnie polecam! Zajęcia są ciekawe, prowadzone profesjonalnie, a jednocześnie panuje na nich fajna, przyjazna atmosfera. Nauczyciele to sympatyczni, młodzi ludzie, którzy ucząc jogi jednocześnie dzielą się swoją pasją i energią. W trakcie zajęć wspierają i motywują uczestników. Dokładnie i cierpliwie tłumaczą jak poprawnie wykonywać pozycje. Potrafią opowiedzieć o pozytywnym wpływie asan na zdrowie, a także pokazują różne ich warianty dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników. Dzięki Hello Yogi już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że joga to coś dla mnie. Praktyki wzmocniły moje mięśnie (okazało się, że ciągle je mam. Przynoszą ulgę bolącemu kręgosłupowi, a relaksacja dźwiękiem, prowadzona pod koniec zajęć, potrafi zdziałać cuda.
Angelika toczek
6 kwietnia 2019
Gorąco polecam zajęcia jogi z Wiktorią i Kamilem
Gorąco polecam zajęcia jogi z Wiktorią i Kamilem. Ćwiczenia z nimi nie tylko poprawiają kondycję fizyczną ale pozwalają się pozbyć negatywnych emocji, wyciszyć i naładować akumulatory na kolejny tydzień. Zawsze wychodzę z nich zmęczona , ale szczęśliwa. Prowadzący zarażają pozytywną energią. Zachęcam wszystkich naprawdę warto!
Agnieszka pieróg
20 marca 2019
Unikalna atmosfera i profesjonalne podejście do uczestników
Unikalna atmosfera i profesjonalne podejście do uczestników.
Myślałam że joga nie jest dla mnie,bo za spokojna, bo za mało siłowa.
Tak bardzo się myliłam!!!
Bożena mw
11 marca 2019