nasza filozofia

poznajmy się

Cześć! Nazywamy się Wiktoria Majcher i Kamil Goral.
Oboje jesteśmy certyfikowanymi nauczycielami jogi (RYT200) oraz trenerami mózgu metodami Neurofeedback oraz Biofeedback.
Wspólnie, od ponad 3 lat budujemy markę Hello Yogi, aby w zgodzie z holistyczną filozofią propagować zdrowe podejście do życia.

czym jest dla nas joga

joga jest dla nas zestawem narzędzi do samodoskonalenia

Zestawem, z którego każdy praktykujący może wyciągnąć tyle ile chce, potrzebuje i jak chce. W naszej jodze nie ma miejsca na zerojedynkowość. Każdy z nas może mieć swoją jogę, swoją ścieżkę, na której w zgodzie ze sobą i w swoim tempie będzie się doskonalić. Nasza joga jest kolorowa, pełna różnic, nieidealna. Jest bezpieczną strefą, wypełnioną akceptacją i miłością. Miłością do siebie, która owocuje miłością do świata. Miłością budowaną cierpliwie każdego dnia, nie tylko na macie. Zwłaszcza poza nią.

yoga online

chcesz z nami praktykować?

Zasubskrybuj nasz YouTube

Znajdziesz na nim setki bezpłatnych filmów – praktyk na każdy poziom zaawansowania, cztery kompletne serie: Fundamenty Jogi, Poranną Jogę, Wieczorną Jogę oraz Fundamenty Rozciągania, medytacje prowadzone, relaksacje oddechem, poradniki pozcyji oraz filmy pogadankowe na tematy związane z holistycznym podejściem do zdrowia.

yoga online

sprawdź nasze ulubione praktyki

team

nasz zespół

Od ponad pięciu lat tworzymy zgraną parę w życiu, a od ponad trzech jesteśmy również partnerami w biznesie.
Jesteśmy różni i mamy różne sposoby bycia, które uzupełniają się jak yin i yang, dzięki czemu Hello Yogi jest kompletne i dopasowane do potrzeb wielu różnych osób, które (tak jak nas, może różnić wiele), ale łączyć będzie chęć przeżycia życia w zgodzie ze sobą i w swoim rytmie.