poczuj swoje ciało

zatroszcz się o siebie z jogą

Poprzez świadomy ruch i oddech możesz dotrzeć do swoich potrzeb, uzdrowić swoje ciało i umysł. Rozpocznij z nami swoją jogową przygodę.

ZOBACZ W JAKIM STYLU
PROWADZIMY ZAJĘCIA:

PRZYSTĘPNIE, KOMFORTOWO I BEZ STRESU

zbuduj pewność siebie na macie

Nasz kurs jogi dla początkujących da Ci zestaw wyjątkowych narzędzi, dzięki którym holistycznie zadbasz o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Z każdą kolejną lekcją zyskasz więcej swobody i pewności w praktyce, lepiej zrozumiesz swoje potrzeby i będziesz wiedzieć, jak skutecznie je zaspokoić. Praktyka jogi w niezwykły sposób wpływa na całe życie. Pozwól nam wprowadzić Cie do świata jogi i na własnej skórze przekonaj się ile może zmienić spokojny oddech oraz większa przestrzeń w ciele.

Hello Yogi, tu Wiktoria i Kamil!

pokażemy ci jogę w łatwy i przystępny sposób

Joga pomogła nam poznać i zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Przez lata praktyki stała się nieodłącznym elementem naszej codzienności – narzędziem do samorozwoju w zgodzie ze swoim rytmem. Dzięki jodze nauczyliśmy się pracować z naszym ciałem, poprzez świadomy ruch i oddech. Reagując na swoje potrzeby z pomocą jogi dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, redukujemy stres, regenerujemy się. Nasza praktyka jest maksymalnie użyteczna i praktyczna, dopasowana w pełni do nas. I takiej jogi uczymy. Jogi, z której każdy może zaczerpnąć dla siebie to co chce i ile chce. Na luzie, na spokojnie i po przyjacielsku. Na naszych zajęciach i kursach stacjonarnych praktykowały z nami setki joginów i joginek, a na naszym kanale na YouTube ćwiczy z nami tysiące osób z całej Polski.
Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i obiecujemy, że każdego dnia rzetelnie na nie pracujemy.

zaufali nam

najlepszy wybór

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z osobami początkującymi w różnym wieku, z różnymi potrzebami oraz różnym poziomem sprawności udało nam się wypracować IDEALNY PROGRAM nauki dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z jogą.

CO NAS WYRÓŻNIA: